Ota yhteyttä ja kysy lisää

Innovatiivisia ratkaisuja olosuhteiden seurantaan.
Mietitään yhdessä millainen ratkaisu olisi juuri teidän yrityksellenne sopivin.

Myynti
+358 44 331 0982, sales@ioliving.com

Helpdesk ja tuotetuki
Tuotteisiin ja ratkaisuumme liittyvä tuki ioLiving Helpdesk:
helpdesk@ioliving.com

  • ioLiving

    Matti Verkasalo

    Toimitusjohtaja
    +358 40 821 5546
    matti.verkasalo@ioliving.com

  • Oletko kiinnostunut yhteistyöstä kanssamme?

    Kysy lisää, sillä etsimme jatkuvasti uusia kumppanuuksia täydentämään jo ennestään hienoa yhteistyöverkostoamme.

  • Asiakkaitamme ovat mm.

    Palvelukeskus Helsinki, Metos, Burlodge, Rendisk, Ali Group, Scandic Hotels, SafeDrying, Skanska, YIT, Ramirent, MP-Yhtymä, Lujabetoni, Varte, Museovirasto, Combico ja Oulun Kosteustutkimus.

  • Teemu Lankila

    System Development Leader
    +358 40 509 7810
    teemu.lankila@ioliving.com

  • Pekka Tervo

    SW Designer, Web Services
    +358 44 712 6845
    pekka.tervo@ioliving.com

  • Jukka Säkkinen

    Customer Engineer
    jukka.sakkinen@ioliving.com

  • Teemu Lahtinen

    SW Designer, Embedded Software
    teemu.lahtinen@ioliving.com

  • Nora Liljelund

    Marketing Coordinator
    +358 50 3291 271
    nora.liljelund@ioliving.com

Jätä viesti!

Haluatko tietää lisää IoT-ratkaisusta olosuhteiden seurantaan? Etsimme myös uusia kumppanuuksia täydentämään jo ennestään hienoa yhteistyöverkostoamme. Jätä viesti, niin olemme sinuun yhteydessä.

    Osoite:

    Teollisuustie 1
    90830 Haukipudas
    Finland

    kartta